Uroczyste otwarcie remizy Goczałkowo-Gurówko
W sobotę, w miejscowości Gurówko, odbyło się uroczyste otwarcie nowej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej Goczałkowo-Gurówko połączone z mszą polową i jej poświęceniem, którą poprowadził ksiądz proboszcz Krzysztof Prus
Trwająca kilka lat inwestycja sfinansowana została z budżetu Gminy Niechanowo składającego się ze środków budżetowych oraz funduszu sołeckiego będącego jego składnikiem, a także wpłat darczyńców.
Należy zaznaczyć, że większość prac budowlanych została wykonana dużym nakładem sił i trudu przez Ochotników OSP oraz wolontariuszy.
Wydarzeniem towarzyszącym, było oficjalne rozpoczęcie funkcjonowania Koła Gospodyń Wiejskich w Gurówku, które zadbało o część gastronomiczną festynu. Obecni byli zaproszeni goście, w tym poczty sztandarowe ochotniczych straży pożarnych, przedstawiciele zarządów OSP, licznie przybyli strażacy oraz mieszkańcy, którzy mogli skorzystać z wielu oferowanych tego dnia atrakcji.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!