Gmina Niechanowo

Uroczyste otwarcie remizy Goczałkowo-Gurówko

Ocena 0/5

W sobotę, w miejscowości Gurówko, odbyło się uroczyste otwarcie nowej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej Goczałkowo-Gurówko połączone z mszą polową i jej poświęceniem, którą poprowadził ksiądz proboszcz Krzysztof Prus

Trwająca kilka lat inwestycja sfinansowana została z budżetu Gminy Niechanowo składającego się ze środków budżetowych oraz funduszu sołeckiego będącego jego składnikiem, a także wpłat darczyńców. 

Należy zaznaczyć, że większość prac budowlanych została wykonana dużym nakładem sił i trudu przez Ochotników OSP oraz wolontariuszy.

Wydarzeniem towarzyszącym, było oficjalne rozpoczęcie funkcjonowania Koła Gospodyń Wiejskich w Gurówku, które zadbało o część gastronomiczną festynu. Obecni byli zaproszeni goście, w tym poczty sztandarowe ochotniczych straży pożarnych, przedstawiciele zarządów OSP, licznie przybyli strażacy oraz mieszkańcy, którzy mogli skorzystać z wielu oferowanych tego dnia atrakcji.

Galeria zdjęć

bbead617-1769-43c2-9bf1-ba53c31f7aa8 IMG_9301 IMG_9302 IMG_9303 IMG_9304 1.1 1.2 1.3 1 2 3 4 6 7 8 14 16 17 19 20 21 22 25 27 28 29 30 31
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności