Podziękowania dla trenera Tadeusza Nowaka
14 listopada odbyły się zawody w tenisie stołowym, na terenie hali sportowej w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Niechanowie. Przed zawodami prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Pan Zbyszek Linkiewicz, Dyrektor Szkoły Pani Elżbieta Rzepecka-Roszak oraz Wójt Gminy Niechanowo Szymon Robaszkiewicz podziękowali Panu Tadeuszowi Nowakowi za długoletnią działalność w Uczniowskim Klubie Sportowym ,,Stella Niechan”, zasłużonemu dla całego środowiska tenisa stołowego w Polsce. Jesteśmy wdzięczni Panu Tadeuszowi przede wszystkim za to jakim człowiekiem, trenerem jest, jak działał na naszym terenie i jak wspaniale szkolił i wychowywał naszą młodzież.





- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!