Gmina Niechanowo

Podziękowania dla trenera Tadeusza Nowaka

Ocena 0/5

14 listopada odbyły się zawody w tenisie stołowym, na terenie hali sportowej w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Niechanowie. Przed zawodami prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Pan Zbyszek Linkiewicz, Dyrektor Szkoły Pani Elżbieta Rzepecka-Roszak oraz Wójt Gminy Niechanowo Szymon Robaszkiewicz podziękowali Panu Tadeuszowi Nowakowi za długoletnią działalność w Uczniowskim Klubie Sportowym ,,Stella Niechan”, zasłużonemu dla całego środowiska tenisa stołowego w Polsce.  Jesteśmy wdzięczni Panu Tadeuszowi przede wszystkim za to jakim człowiekiem, trenerem jest, jak działał na naszym terenie i jak wspaniale szkolił i wychowywał naszą młodzież.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności