Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Niechanowie i Szkole Podstawowej w Jarząbkowie. Był to roku powrotu do tradycyjnej metody dydaktycznej, a zarazem odejścia od metody zdalnego nauczania. Życzymy wam drogie dzieci jak najlepszej przyszłości w szkoła ponadpodstawowych, odpoczynku i bezpieczeństwa we wakacje. Nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie w wykonywane w tym roku szkolnym obowiązki.
Mamy nadzieje, że już od września, uda nam się zabezpieczyć naszych najmłodszych mieszkańców w jeszcze więcej sprzętu elektronicznego do nauki, a wszyscy będą mogli wrócić do szkół z nowymi boiskami.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!