Pożegnanie Księdza Proboszcza z Kędzierzyna
W minioną niedzielę, na uroczystej mszy św. w kościele parafialnym w Kędzierzynie, pożegnał się z parafianami odchodzący na emeryturę Proboszcz Parafii, Ksiądz Prałat Henryk Sobiereiski. Swoją posługę w Kędzierzynie pełnił blisko 35 lat. Podziękowania i życzenia złożyli Księdzu parafianie, Wójt Gminy Niechanowo Szymon Robaszkiewicz, Dziekan Dekanatu Gnieźnieńskiego Ksiądz Kanonik Andrzej Ziółkowski oraz licznie przybyłe delegacje, sztandary Ochotniczych Straży Pożarnych i Szkół z terenu Niechanowa. Na spotkanie przybyli również krewni, zaprzyjaźnieni księża, a całość wydarzenia podkreślił występ Chóru Róża.
Na dalsze lata życia życzymy Księdzu dużo zdrowia, wytrwałości w trudnościach, Błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej oraz pogody ducha i ludzkiej życzliwości.
Zawsze będzie Ksiądz częścią naszej Niechanowskiej Wspólnoty.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!