Nagroda Siewcy dla Państwa Przybylskich z Kędzierzyna
W niedzielę, 5 czerwca, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego wręczył statuetki Siewców zwycięzcom XXI edycji plebiscytu Wielkopolski Rolnik Roku organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Laureatami z terenu powiatu gnieźnieńskiego zostali państwo Magdalena i Bartosz Przybylscy z Kędzierzyna oraz pani Izabela Stajkowska wraz z mężem Przewodniczącym rady powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej Zbigniewem Stajkowskim z gminy Kłecko. Z tej okazji, 9 czerwca w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie zorganizowano konferencje prasową z udziałem laureatów. Wśród uczestników spotkania znaleźli się Starosta Gnieźnieński Piotr Gruszczyński, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego Pan Mariusz Mądrowski, Pan Janusz Winiarski oraz Wójt Gminy Niechanowo Szymon Robaszkiewicz, który złożył na ręce Państwa Przybylskich okolicznościową statuetkę.
Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze gratulację. Jesteśmy dumni, że jesteście Państwo naszymi mieszkańcami i rolnikami, życząc dalszych sukcesów i rozwoju działalności.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!