Bieg ,,Z pierwszej stolicy do stoliy" w ramach WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Przed południem w Kędzierzynie przywitaliśmy uczestników biorących udział w biegu "Z pierwszej stolicy do stolicy" w ramach 30 Finału WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Mimo zimowej aury atmosfera była gorąca, a nasze serca wspierające WOŚP mocno rozgrzane. Wielkie podziękowania kierujemy do naszej jednostki OSP z Niechanowa za wsparcie i eskortowanie biegu. Ogromne słowa uznania ślemy w kierunku LKS ATLETA Gniezno w szczególności dla naszych wspaniałych dzieci i ich rodziców za udział. Dziękujemy Panu Leszkowi Hęsiowi, który jest zawsze z nami i wspiera każdą inicjatywę społeczną włączając w to swoich podopiecznych.
Wielkie dzięki dla Was.
SIE MA!!!
A pod linkiem relacja video
https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0MqH6FxCFetXSmiUPKjW9g9QoSDQhVMhvj7jUITg4y4B5tXXzPZs3preQ&v=3zKCxQ8Ogho&feature=youtu.be


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!