Dzień Strażaka

4 maja obchodzimy dzień Strażaka, będący jednocześnie dniem wspomnienia św Floriana, patrona Strażaków. Z tej okazji pragniemy podziękować wszystkim strażakom, którzy czuwają nad nami w dzień i w nocy, w słońcu i w deszczu, walcząc nie tylko z żywiołem ognia, ale i zapobiegając skutkom powodzi, trąb powietrznych, kataklizmom i wypadkom komunikacyjny. Dziękujemy, że nigdy nie odmówiliście nam pomocy, zarówno w tych trudnych, zagrażających życiu i zdrowiu wyjazdach, jak i tych organizacyjnych, podczas festynów, dożynek, imprez okolicznościowych. Jako samorząd zawsze możemy na was liczyć.
Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek





- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!