Uroczyste wręczenie nagród Wójta Gminy Niechanowo dla nauczycieli z terenu Gminy
16 listopada, w Gminnym Ośrodku Kultury, odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Wójta Gminy Niechanowo dla nauczycieli, pracowników oświatowych i dyrektorów z terenu naszej Gminy. W tym roku nagrodę otrzymała szóstka pedagogów, w tym trójka obecnych na spotkaniu.
Dziękujemy za wasz wkład w rozwój oświaty i trud włożony w wychowywanie najmłodszego pokolenia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!