20- lecie istnienia Klub Seniora Róża
20 czerwca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie miała miejsce niecodzienna uroczystość, 20- lecie istnienia świętował Klub Seniora Róża. Klub Seniora Róża jak sama nazwa wskazuje skupia ludzi w dojrzałym wieku, początkowo było to Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów, które w 2005roku zostało przekształcone w Klub Seniora. Klub działa dla dobra swoich członków i społeczności gminy w zakresie: zdrowia, wypoczynku, kultury, poprawy warunków socjalnych i bytowych, pielęgnowania wartości patriotycznych i tradycji regionalnych. Członkowie Klubu spotykają się cyklicznie raz w miesiącu oraz z innych okazji, wspólnie obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze, święta i inne uroczystości. Ponadto uczestniczą we wspólnych wycieczkach i turnusach wypoczynkowych nad morzem organizowanych przez Zarząd. Klub współpracuje z Urzędem Gminy, instytucjami kulturalnymi i oświatowymi z terenu gminy oraz innymi stowarzyszeniami. Obecnie zarząd tworzą: Przewodnicząca -Danuta Muskus, Zastępca Przewodniczącej – Danuta Zdrojewska, Sekretarz- Grzegorz Kozanecki, Skarbnik- Wanda Fabrowska.
Podczas uroczystego spotkania gości powitała Pani Janina Szymańska, następnie głos zabrał Pan Grzegorz Kozanecki , który przedstawił obszerne sprawozdanie z działalności Klubu Seniora, a swój wiersz tematycznie nawiązujący do jubileuszu odczytała Pani Maria Ciok.
Życzenia Jubilatom na ręce Przewodniczącej Danuty Muskus złożył Szymon Robaszkiewicz Wójt Gminy Niechanowo oraz p.o. dyrektora GOK Agata Zybała. Podczas uroczystości zostały również przekazane życzenia lipcowych Solenizantom i Jubilatom. Cała uroczystość upłynęła w miłej atmosferze przy obficie zastawionych stołach i przy muzyce.
Wszystkim członkom życzymy dużo zdrowia , entuzjazmu i niegasnącego zapału do działania.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!