11 listopada w Gminie Niechanowo
Święto Odzyskania Niepodległości to dla każdego Polaka wyjątkowy dzień. 103 rocznicę obchodziliśmy już od wczoraj w Naszych placówkach oświatowych, gdzie dzieci i młodzież w wyjątkowy sposób podkreślały swój patriotyzm i przywiązanie do Ojczyzny.
Dzisiaj wspólnie modliliśmy się podczas Mszy Św. w Parafii w Niechanowie w intencji Polski i Polaków odprawionej przez Księdza Kanonika Andrzeja Ziółkowskiego. Po mszy udaliśmy się w miejsce pamięci bohaterów walczących o ojczyzn, gdzie oddaliśmy hołd i złożyliśmy kwiaty i znicze.
W godzinach popołudniowych miała miejsce piękna parada motocyklowa organizowana przez Sołectwo Niechanowo, W
w której brały udział maszyny przyozdobione w flagi i barwy narodowe. Po poradzie na jej uczestników czekała kawa i własnoręcznie wykonane przez Panią Sołtys Niechanowa rogale świętomarcińskie.
Na zakończenie dnia, w Gminnym Ośrodku Kultury, odbyła się Wieczornica organizowana również przez Sołectwo Niechanowo, podczas której miał miejsce wspaniały występ artystyczny zespołu Sororibus.
Zachęcamy do obejrzenia załączonych zdjęć i dziękujemy wszystkim za uczczenie tego wyjątkowego dla każdego Polaka dnia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!