Okres wiosenny trwa w najlepsze, w związku z czym Gmina Niechanowo postanowiła skorzystać ze sprzyjającej pogody i posadziła w dniu dzisiejszym nowe drzewa na plantach w Niechanowie.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!