Wycieczka rowerowa do Cielimowa
23 lipca odbyła się wycieczka rowerowa zorganizowana przez Adriana Grzelaka Animatora Orlika w Cielimowie. Trasa wiodła z Cielimowa do Skorzęcina i liczyła w sumie 52 km. Organizator dziękuje wszystkim uczestnikom oraz sponsorom: Cukierni „JAŚ-MIN” z Miroszki , wypożyczalni samochodów „FAJN”- z Kłecka oraz Radio Plus Gniezno.





- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!