Uhonorowanie medalistów unihokeja
15 października 2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie odbyło się niecodzienne spotkanie Wójta Gminy Niechanowo z medalistkami i medalistami Mistrzostw Polski w Unihokeju, Prezesem UKS Błyskawica Tomaszem Wojciechowskim oraz trenerkami Karoliną Drela i Weroniką Andrzejewską. Doceniając osiągnięcia UKS Błyskawica, Mistrzynie i Mistrzowie Polski w Unihokeju z rąk Wójta Gminy Niechanowo Szymona Robaszkiewicza otrzymali dresy adidas Tiro. Wójt wręczając upominki pogratulował wszystkim wyjątkowych sukcesów osiągniętych w ogólnopolskich mistrzostwach życząc kolejnych zdobywanych nie tylko na krajowych , ale także międzynarodowych arenach.
Jeszcze raz składamu wyrazy uznania i trzymamy bardzo mocno kciuki za kolejne Wasze tytuły i zwycięstwa.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!