Gmina Niechanowo

Uhonorowanie medalistów unihokeja

Ocena 0/5

15 października 2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie odbyło się niecodzienne spotkanie Wójta Gminy Niechanowo z medalistkami i medalistami Mistrzostw Polski w Unihokeju, Prezesem UKS Błyskawica Tomaszem Wojciechowskim oraz  trenerkami Karoliną Drela i Weroniką Andrzejewską. Doceniając osiągnięcia UKS Błyskawica,  Mistrzynie i Mistrzowie Polski w Unihokeju  z rąk Wójta Gminy Niechanowo Szymona Robaszkiewicza otrzymali dresy adidas Tiro. Wójt wręczając upominki pogratulował wszystkim wyjątkowych  sukcesów osiągniętych w ogólnopolskich mistrzostwach życząc  kolejnych zdobywanych nie tylko na krajowych , ale także międzynarodowych arenach. 

Jeszcze raz składamu wyrazy uznania i trzymamy bardzo mocno kciuki za kolejne Wasze tytuły i zwycięstwa.

 

Galeria zdjęć

IMG_20211015_180421 IMG_20211015_180434 IMG_20211015_180456 IMG_20211015_180950 IMG_20211015_182326 IMG_20211015_182337 IMG_20211015_182413 IMG_20211015_182419 IMG_20211015_182426 IMG_20211015_182452_BURST1 IMG_20211015_182511 IMG_20211015_182521 IMG_20211015_182534 IMG_20211015_182613 IMG_20211015_182630 IMG_20211015_182649 IMG_20211015_182712 IMG_20211015_182721 IMG_20211015_183144 IMG_20211015_183156
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności