Srebro dla UKS Jarząbek w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Unihokeja
W minioną niedzielę 05 czerwca 2021 roku w Zaniemyślu rozegrany został Finał Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w sezonie 2020/2021.
W wyniku wcześniej rozegranych turniejów eliminacyjnych do turnieju finałowego zakwalifikowały się 4 drużyny:
- UKS Salezjanie Poznań
- GKS Kasztelania Brudzew
- UKS Jarząbek Jarząbkowo
- UKS Radzevia Radzewo
Wyniki rozegranych meczów turnieju finałowego przedstawiają się następująco:
- GKS Kasztelania Brudzew – UKS Salezjanie Poznań 2:1
- UKS Jarząbek Jarząbkowo – UKS Radzevia Radzewo 1:0
MVP meczu: Weronika Tomaszewska
- GKS Kasztelania Brudzew – UKS Jarząbek Jarząbkowo 1:0
MVP meczu: Weronika Przybylska
- UKS Radzevia Radzewo – UKS Salezjanie Poznań 1:1
- UKS Salezjanie Poznań – UKS Jarząbek Jarząbkowo 1:3
MVP meczu: Nikola Dębicka
- UKS Radzevia Radzewo – GKS Kasztelania Brudzew 3:0
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeju w sezonie 2020/2021
- GKS Kasztelania Brudzew - 6 pkt, bramki 3:3
- UKS Jarząbek Jarząbkowo - 6 pkt, bramki 4:2
- UKS Radzevia Radzewo - 4 pkt, bramki 4:2
- UKS Salezjanie Poznań - 1 pkt, bramki 3:6
Na zakończenie turnieju zostały wyróżnione najlepsze zawodniczki całego turnieju do All Stars wybrano: Wiktorię Przybylską, Julie Marciniak i Zuzannę Bartłomiejczak.
Jesteśmy bardzo dumni z juniorek młodszych UKS Jarząbek za postawę i walkę na boisku. Dziewczęta pokazały charakter i wolę walki a jak pokazują wyniki turnieju całkiem niewiele zabrakło im do złotego medalu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!