Półkolonie Niechanowo
Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan wspólnie z Urzedem Gminy Niechanowo zorganizowało Półkolonie dla najmłodszych mieszkańców Gminy Niechanowo. Ostatni dzień półkoloniści spędzili na basenie we Wrześni, a pod jego koniec otrzymali słodkie upominki od Wójta Gminy Niechanowo Szymona Robaszkiewicza. Koordynator Barbara Ostojska wraz z wychowawcami i dziećmi podziękowali Wójtowi za przekazaną dotację na organizację półkolonii. Dotację w tym roku wykorzystano przede wszystkim na wyjazdy.
Życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych i słonecznych wakacji.
Zdjęcie pochodzą z oficjalnego profilu Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan i zostały wykorzystane za zgodą Stowarzyszenia.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!