Pasowanie na przedszkolaka i ucznia pierwszej klasy w Jarząbkowie
Dzień 19 października odbyło się pasowanie na przedszkolaka i ucznia pierwszej klasy
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki oraz uczniowie kl 1 zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.
Były więc piosenki, wierszyki,zabawy ruchowe, taniec i egzamin wiedzowy
Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak i uczeń otrzymał dyplomik pasowania.
Gratulujemy wszystkim nowym uczniom i przedszkolakom, a przede wszystkim ich rodzicom.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!