Gmina Niechanowo

Jubileusz Srebrnych Godów

Ocena 0/5

Jubileusz Srebrnych Godów.

 

24 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie,  odbyło się uroczyste spotkanie z Jubilatami 25 -lecia zawarcia związku małżeńskiego. W tym roku spotkanie było wyjątkowe, ponieważ zaproszone na nie zostały  Pary Małżeńskie, które w 1995 roku świętowały  ćwierć wiecze swojego ślubu i Jubilaci, którzy sakramentalne tak, wypowiedzieli sobie dokładnie 25 lat temu. Życzenia Jubilatom złożył Wójt Gminy Niechanowo Szymon Robaszkiewicz, który jest jednocześnie Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego oraz Przewodnicząca Rady Gminy Niechanowo Bożena Jaworska. Po wzniesieniu toastu i odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat” Jubilaci  zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia. Następnie rozpoczęła się mniej oficjalna cześć imprezy; na gości czekały zastawione stoły oraz wspaniała muzyka, przy dźwiękach której goście bawili się do północy.

 

Wszystkim Jubilatom składamy najlepsze życzenia.

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności