Jubileusz Srebrnych Godów
Jubileusz Srebrnych Godów.
24 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie, odbyło się uroczyste spotkanie z Jubilatami 25 -lecia zawarcia związku małżeńskiego. W tym roku spotkanie było wyjątkowe, ponieważ zaproszone na nie zostały Pary Małżeńskie, które w 1995 roku świętowały ćwierć wiecze swojego ślubu i Jubilaci, którzy sakramentalne tak, wypowiedzieli sobie dokładnie 25 lat temu. Życzenia Jubilatom złożył Wójt Gminy Niechanowo Szymon Robaszkiewicz, który jest jednocześnie Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego oraz Przewodnicząca Rady Gminy Niechanowo Bożena Jaworska. Po wzniesieniu toastu i odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat” Jubilaci zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia. Następnie rozpoczęła się mniej oficjalna cześć imprezy; na gości czekały zastawione stoły oraz wspaniała muzyka, przy dźwiękach której goście bawili się do północy.
Wszystkim Jubilatom składamy najlepsze życzenia.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!