Dzień Sołtysa 2022
11 marca obchodzimy Dzień Sołtysa. W związku z tym, podczas wczorajszej narady z Sołtysami, Wójt Szymon Robaszkiewicz rozdał drobne upominki i złożył Sołtysom życzenia.
Z tego miejsca ślemy wszystkim Sołtysom najlepsze życzenia z okazji Waszego święta, przede wszystkim satysfakcji z wykonywanej funkcji, spokoju w tych trudnych czasach i jak najlepszych kontaktów z mieszkańcami.






- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!