Jubileusz Srebrnych Godów.
Jubileusz Srebrnych Godów.
Dnia 23 czerwca 2022 r. , w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie, odbyło się uroczyste spotkanie z Jubilatami 25 -lecia zawarcia związku małżeńskiego. Dostojni Goście, z rąk Wójta Gminy Niechanowo Szymona Robaszkiewicza otrzymali listy gratulacyjne oraz kwiaty.
Po wzniesieniu toastu i odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat” Jubilaci zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia, które wykonano tak jak wiele par czyniło to ćwierć wieku temu na schodach prowadzących do urzędu. Następnie rozpoczęła się mniej oficjalna cześć imprezy; na gości czekały zastawione stoły oraz wspaniała muzyka, przy dźwiękach której wszyscy bawili się do północy.
Wszystkim Jubilatom składamy najlepsze życzenia.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!