700-lecie Parafii Kędzierzyn
W minioną niedziele odbyła się uroczystość jubileuszu 700-lecia Parafii pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła w Kędzierzynie. Uroczystą homilię z tej okazji wygłosił Ks. Prymas Wojciech Polak, który przybył wraz z księżmi z okolicznych parafii. Niewątpliwie było to wielkie wydarzenie nie tylko dla parafian i całej Gminy, ale także wszystkich gości, którzy liczni przybyli nawet spoza terenów Gminy. Po części oficjalnej odbył się piknik na boisku w Kędzierzynie dla wszystkich gości i przede wszystkim najmniejszych mieszkańców, dzieci. W tym wyjątkowym dniu pogoda dopisała, jak widać na fotorelacji.
Fot. Klaudia Glińska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!